Cena
M2
Cena
M2
Cena

Brak polaczenia.

brak bazy!

Szczegóły oferty

Dom | Szaczawno-Zdrój, ul. Klonowa
INFORMACJE
Cena
655 000 zł
Nr oferty
LS-sD191
Typ oferty
sprzedaż
Lokalizacja
Szaczawno-Zdrój
ul. Klonowa
Powierzchnia
201.00 m2
Ilość pokoi
5

OPIS OFERTY

Oferujemy nieruchomość położoną w Szczawnie-Zdroju (58-310), w powiecie wałbrzyskim, w województwie dolnośląskim. Nieruchomość w postaci domu jednorodzinnego, o powierzchni wynoszącej 200,36 m², wzniesionego na działce o powierzchni 1219 m².

Niezwykle charakterystyczny budynek mieszkalny, który został wzniesiony w 1962 roku, wyróżnia się wyrazistym elementem architektonicznym w postaci owalnego wykuszu, który nadaje dwóm największym pokojom usytuowanym na I i II kondygnacji budynku wyjątkowego i niebanalnego wyglądu. Ze względu na powyższe rozwiązanie, jak również dzięki zastosowaniu we wszelkich pomieszczeniach dużych okien wnętrze nieruchomości jest bardzo dobrze doświetlone. Dodatkowym elementem zasługującym na wyróżnienie jest murowany basen wraz z pełną instalacją, który został usytuowany w części ogrodu. Budynek został podpiwniczony, a wszelkie pomieszczenia znajdujące się poniżej poziomu gruntu zostały zaprojektowane z myślą o szerokim sposobie wykorzystania, wraz z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Dużym atutem jest duże i wysokie poddasze wraz z pełnowymiarowymi oknami, które po adaptacji może stanowić dodatkową powierzchnię mieszkalną. Na terenie przynależnej działki został wzniesiony garaż, jak również budynek gospodarczy, który także może pełnić rolę garażu. W dalszej i zarazem skrajnej części działki znajduje się niewielki domek na drewno.

Wejście do budynku odbywa się poprzez wygodny i zarazem duży wiatrołap, który został dobudowany w latach 70 – tych. Na pierwszej kondygnacji naziemnej znajduje się wspomniany wcześniej wiatrołap, hol z wyjściem do piwnicy, do której prowadzą wygodne schody, kuchnia, spiżarnia, duży salon wraz wyjściem do ogrodu, sypialnia i łazienka wraz z WC. Na drugiej kondygnacji, na którą prowadzi wygodna klatka schodowa, odnajdziemy hol ze schodami prowadzącymi na poddasze, trzy osobne sypialnie, w tym jedną z wyjściem na balkon, jak również łazienkę wraz z WC. Kondygnacja podziemna składa się z kotłowni, pralni, jak również dwóch osobnych pomieszczeń gospodarczych, w tym jednym z bezpośrednim wyjściem do ogrodu.

Wnętrze nieruchomości jest niezwykle zadbane i w większości zostało zachowane w określonym stylu lat 70 - tych, do którego ograniczony wstęp miały obecne trendy wyposażenia wnętrza. W pomieszczeniach odnajdziemy także mi.in. pięknie zachowane drewniane podłogi, parkiet i drewniane drzwi. Nieruchomość od chwili budowy należy tylko do jednego właściciela, który miał duży wpływ na projekt nieruchomości, sposób budowy, użyte materiały, a także wykończenie.

Budynek znajduje się w chwili obecnej w zadowalającym stanie technicznym, a za jego ogrzewanie odpowiada instalacja centralnego ogrzewania zasilana zarówno kotłem gazowym, jak i kotłem na paliwo stałe.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA – nieruchomość zlokalizowana w cichej i zarazem spokojnej okolicy, w otoczeniu licznych terenów zielonych, zaledwie 700 m od centrum uzdrowiskowego Szczawna – Zdroju, w strefie „A” ochrony uzdrowiskowej. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tożsame budynki jednorodzinne i pensjonaty.

Sprzedaż, na zasadzie wyłączności, prowadzi: LS Investments Sp. z.o.o. Dolnośląskie Biuro Nieruchomości i Usług Inwestycyjnych

+48 799 900 007
 +48 532 900 007


Rynek 39/40, 50-102 Wrocław
ul. Spacerowa 5a – ROYAL, 58-400 Kamienna Góra
biuro@lsinvest.pl
www.lsinvest.pl
Zachęcamy do kontaktu przez siedem dni w tygodniu, od godziny 8:00 do 22:00, jak również na niezobowiązującą prezentację nieruchomości, w tym także prezentację za pośrednictwem Internetu.

Odkupimy lub przyjmiemy w rozliczeniu ceny sprzedaży należącą do Państwa nieruchomość.

 

Informacje szczegółowe

Ogród:
1219.00 m2
Rok budowy:
1962
Ilość kondygnacji:
2
Parking:
tak
Balkon
Taras
Pomieszczenie gospodarcze:
Ochrona

Media:

Gaz
Woda
Prąd
Kanalizacja
Telefon
Internet
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Patrycja Kwaśniewska
e-mail: p.kwasniewska@lsinvest.pl
Skype: lsinwestments
+48 532 900 007

Lokalizacja:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM AGENTEM
agent nieruchomości
Ksawery Bandur
Pośrednik nieruchomości
 lsinwestments
agent nieruchomości
Patrycja Kwaśniewska
Pośrednik nieruchomości
  lsinwestments
INFOLINIA 24H/7
+48 532 900006
infolinia pomocy