Cena
M2
Cena
M2
Cena

Brak polaczenia.

brak bazy!

Szczegóły oferty

komercyjny | Kamienna Góra, ul. Spacerowa 1
INFORMACJE
Cena
6999 zł/m
Nr oferty
LS-wk173
Typ oferty
wynajem
Lokalizacja
Kamienna Góra
ul. Spacerowa 1
Powierzchnia
396.00 m2
Ilość pokoi
19

OPIS OFERTY

Oferujemy nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w Kamiennej Górze (58-400), woj. dolnośląskie.

Nieruchomość ,w postaci wolno stojącego budynku handlowo-usługowego, o powierzchni użytkowej wynoszącej 396 m2 została wzniesiona na działce o powierzchni 727 m2. Budynek o charakterze przemysłowo-warsztatowo-magazynowym jest dotychczas aktywnie wykorzystywany przez firmę z branży budowlanej. Nieruchomość w pełni dostosowana do prowadzenia działalności wymagającej stworzenia warunków socjalnych do zatrudnienia znacznej liczby pracowników, w tym również fizycznych. W prezentowanym budynku odnajdziemy, między innymi:

POMIESZCZENIA BIUROWE

- dwa osobne pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 39,00 m2, w tym także pomieszczenie o charakterze sali konferencyjnej.

POMIESZCZENIA SOCJALNE

- dziesięć pomieszczeń socjalnych o łącznej powierzchni 58,00 m2, w tym także kuchnia, jadalnia, łazienki wyposażone w prysznic, toalety, szatnie tzw. czyste i brudne.

HALE I POMIESZCZENIA MAGAZYNOWE

- duża i zarazem widna hala, wyłożona trylinką betonową, o powierzchni 170 m2 oraz trzy pomieszczenia magazynowe o łącznej powierzchni 39,00 m2.

GARAŻ

- jeden wyodrębniony garaż o powierzchni 36 m2 wyposażony w kanał naprawczy dostosowany do pojazdów ciężarowych i ciężkiego sprzętu budowlanego. Do wszelkich pomieszczeń prowadzi komunikacja wewnętrzna. Ponadto budynek wyposażony w trzy duże bramy wjazdowe z drzwiami przeznaczone dla pojazdów ciężarowych i sprzętu ciężkiego, w tym dwie bezpośrednio na halę.

Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym, estetyczne pomieszczenia biurowe dodatkowo wyposażone w rolety antywłamaniowe . Budynek został gruntownie zmodernizowany w 2003 roku. Dostępne wszelkie media miejskie, istnieje możliwość podłączenia ogrzewania miejskiego.

Wjazd na teren nieruchomości odbywa się bezpośrednio z wewnętrznej drogi asfaltowej. Działka w całości ogrodzona, wyposażona w szeroką dwuskrzydłową bramę wjazdową. Na jej terenie znajduje się własny parking, jak również dodatkowy zewnętrzny plac magazynowy, teren wyłożony kostką brukową.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy jednej z najbardziej uczęszczanych ulic o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. W odległości zaledwie od 20 do 100 m znajdują się m.in.: fabryka, market budowlany i spożywczy, przychodnia zdrowia, liczne punkty handlowe i usługowe, jak również budynki mieszkalne. Dobry dojazd dla samochodów ciężarowych (również TIR).

Jedyny dostępny i zarazem dostosowany obiekt umożliwiający prowadzenie działalności z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu, pojazdów ciężarowych itp. jednocześnie znajdujący się w samym centrum miasta. Istnieje możliwość dostosowania nieruchomości do prowadzenia innej formy działalności usługowej lub handlowej.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NAJMU Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPU. WYSOKOŚĆ KWOTY NAJMU JEST PRZYKŁADOWA.

WYNAJEM LUB SPRZEDAŻ prowadzi:

LS Investments - Dolnośląskie Nieruchomości - oddział Kamienna Góra ul. Spacerowa 5a - budynek ROYAL, parter.

NR LICENCJI 22507, 22508

Telefony / od 8.00 do 22.00 przez 7 dni w tygodniu /

+48 532 900 007
komercyjne@lsinvest.pl

Zapraszamy na prezentację przez siedem dni w tygodniu.

 

Informacje szczegółowe

Ogród:
0.00 m2
Rok budowy:
2003
Droga dojazdowa:
asfaltowa/betonowa
Parking:
tak

Media:

Gaz
Woda
Prąd
Kanalizacja
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Patrycja Kwaśniewska
e-mail: p.kwasniewska@lsinvest.pl
Skype: lsinwestments
+48 532 900 007

Lokalizacja:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM AGENTEM
agent nieruchomości
Ksawery Bandur
Pośrednik nieruchomości
 lsinwestments
agent nieruchomości
Patrycja Kwaśniewska
Pośrednik nieruchomości
  lsinwestments
INFOLINIA 24H/7
+48 532 900006
infolinia pomocy