Cena
M2
Cena
M2
Cena

FINANSOWANIE & UBEZPIECZENIA

Kredyty hipoteczne.

Ze wszystkich ubezpieczeń chyba najprostsze i niebudzące kontrowersji. W każdym banku jest obowiązkowe. Celem tego ubezpieczenia jest spłata kredytu przez ubezpieczyciela w wypadku np. pożaru lub innych zdarzeń losowych. Chyba każdy się zgodzi z taka tezą, że nie chciałby zostać z kredytem hipotecznym, gdyby mu się spaliło mieszkanie.


Banki wymagają, żeby ubezpieczenie nieruchomości było równe wysokości całkowitego zadłużenia. W przypadku, gdy wartość nieruchomości to 500 000 zł, a wysokość kredytu to 300 000 zł, to na tę druga kwotę musi opiewać ubezpieczenie.

Sytuacja może być trochę bardziej skomplikowana w przypadku budowy mieszkania przed dewelopera lub budowy domu systemem gospodarczym. Wtedy warto zwrócić uwagę czy ubezpieczenie nieruchomości, które będzie nam oferował bank ma być na przyszłą wartość nieruchomości czy na obecną. Wariant taki, że ubezpieczamy z góry przyszłą wartość nieruchomości jest nieuczciwy wobec klienta. Jeśli budowa domu jest rozpisana na 2 lata to ubezpieczając z góry wartość nieruchomości sporo nadpłacimy. Wtedy warto skorzystać z ubezpieczenia znalezionego na rynku.

Zaletą skorzystania z ubezpieczenia nieruchomości za naszym pośrednictwem jest przed wszystkim wygoda. Standardowo ubezpieczenie jest zawierana na rok czasu. Nie mamy potrzeby pamiętania co rok o odnowieniu ubezpieczenia. Jeżeli chcesz skorzystać z ubezpieczenia innego niż bankowe co rok je musisz odnawiać, robić cesję na bank i następnie ten dokument dostarczyć do banku.

Podsumowując, jeśli liczysz się z każdą złotówką oraz cenisz bardziej czas i wygodę jesteśmy najlepszą możliwą opcją.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI:

ubezpieczenia ls invest

 


 

banki współpracujące z  ls invest

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM AGENTEM
agent nieruchomości
Ksawery Bandur
Pośrednik nieruchomości
 lsinwestments
agent nieruchomości
Patrycja Kwaśniewska
Pośrednik nieruchomości
  lsinwestments
INFOLINIA 24H/7
+48 532 900006
infolinia pomocy